Telefony systemowe i IP (VoIP) - Teletech

Przejdź do treści

Telefony systemowe i IP (VoIP)

Oferta

Slican VPS-2000P

Slican VPS-2000P to zaawansowany biznesowy telefon VoIP idealnie dopasowany do Waszych potrzeb. Wieloliniowy wyświetlacz ułatwia dostęp do kontaktów oraz szerokiej gamy funkcji komunikacyjnych. Czytelne przyciski usprawniają korzystanie z telefonu  i pozwalają na efektywne wykorzystanie dostępnych zasobów sieciowych. Ergonomiczna budowa telefonu, duży czytelny wyświetlacz, lekka i wygodna słuchawka oraz gniazdo zestawu słuchawkowego czynią go niezastąpionym  do codziennych zadań.

Chcesz wiedzieć więcej...


Slican VSP-310P

Slican VSP-310P jest uniwersalnym telefonem VoIP dla użytkowników biznesowych i indywidualnych. Współpracuje z wszystkimi serwerami Slican. Telefon ten, może być też włączony bezpośrednio do sieci Internet. Bogata funkcjonalność, łatwa instalacja i obsługa czynią go niezastąpionym zarówno jako narzędzie pracy, jak i telefon do zastosowań prywatnych.

Chcesz wiedzieć więcej...Slican CTS-330.CL


Slican CTS-330.CL jest telefonem systemowym dla firm wymagających zaawansowanego systemu telefonicznego oraz efektywnego zarządzania połączeniami i kontaktami. Z telefonu można korzystać natychmiast po włączeniu go do sieci, bez skomplikowanego i czasochłonnego programowania. Profil telefonu jest tworzony i przechowywany w pamięci serwera Slican. Telefon CTS-330 wyposażony jest w wysokiej jakości kolorowy, dotykowy ekran zapewniający doskonałą czytelność w różnych warunkach oświetlenia.
Doskonała jakość dźwięku i prostota obsługi czynią ten telefon sprawnym narzędziem do codziennej pracy. Programowalne przyciski dotykowe i tradycyjne CTS-330.CL pozwalają na nieograniczone indywidualne kreowanie funkcji, usług, czy też tworzenie listy podręcznych kontaktów.

Telefon dostępny również w wersji IP.

Chcesz wiedzieć więcej...


Slican CTS-202

Cyfrowy telefon systemowy, z funkcją "Hands Free" posiada duży, czytelny wyświetlacz LCD. Jest dedykowany do współpracy z serwerami Slican MAC-6400, CCT-1668/IP oraz CXS-0424. Posiada 12 podświetlanych, dowolnie programowalnych klawiszy funkcyjnych. Intuicyjne, przyjazne menu zapewnia wysoki komfort i efektywność pracy z centralą. Dostępny w kolorze popielatym lub czarnym.

Chcesz wiedzieć więcej...

Slican CTS-203.IP

Telefon  systemowy Slican CTS-203.IP jest przeznaczony do realizacji połączeń głosowych VoIP. To klasyczne urządzenie plug&play. Wystarczy, że abonent centrali "wepnie" swój telefon CTS-203.IP do sieci LAN przedsiębiorstwa, czyli tam gdzie fizycznie zainstalowany jest serwer Slican MAC-6400, CCT-1668/IP oraz CXS-0424 lub w dowolnym innym miejscu na świecie po warunkiem dostępności tam łącza internetowego o niezbędnych parametrach.

Chcesz wiedzieć więcej...

Slican CTS-102


Telefon systemowy przeznaczony do współpracy z serwerami Slican MAC-6400, CCT-1668/IP oraz CXS-0424. Telefon CTS-102 dzięki swoim parametrom użytkowym zapewnia łatwą obsługę  przy jednoczesnym dostępie do użytecznych funkcji centrali.
Dostępny  w dwóch wersjach:

   CTS-102.HT – z wyświetlaczem dwuliniowym
   CTS-102.CL – z  podświetlanym, czteroliniowym wyświetlaczem graficznym

Chcesz wiedzieć więcej...

Slican CTS-102.IP


Telefon systemowy Slican CTS-102.IP to telefon systemowy IP będący alternatywą dla wymagających skomplikowanej konfiguracji zwykłych telefonów SIP. Slican CTS-102.IP to telefon typu plug&play, który można włączyć bezpośrednio do sieci LAN przedsiębiorstwa, czyli tam gdzie rzeczywiście zainstalowany jest serwer Slican MAC-6400, CCT-1668/IP oraz CXS-0424. Można go włączyć również w dowolnym innym miejscu, w którym jest dostęp do Internetu. Telefon posiada wszystkie funkcje charakterystyczne dla telefonu systemowego CTS-102.CL.

Chcesz wiedzieć więcej...

Wróć do spisu treści